1989'dan beri sizleri Londra'ya götürüyoruz Şimdi Londra'yı size getirdik !

KOLAY ANLATIM

Bir önceki sayfamızda da aktardığımız gibi Callan Metodun İngilizce ders ve saat sistemi sizlere karışık geldiyse bunu biraz daha basitleştirerek sizlere aktaralım. İngilizce eğitim yaşam ve kariyeriniz için gerçekten önem taşıyorsa ki bu sitedeki varlığınız bunun bir kanıtıdır, sadece 5 dakikanızı ayırarak bu metni okumanızı rica ediyoruz. Metodumuz 1/4 zamanda garantili ve hızlı bir İngilizce eğitimi verdiği için 1989'dan beri süregelen yurtdışı deneyimimizle akademi ve iş dünyasının öncelikli tercihi olmaktan gururluyuz.

ŞİMDİ BİR TREN YOLCULUĞU YAPACAĞINIZI DÜŞÜNÜN. BU BETİMLEMEMİZİ KOLAYCA ALGILAYABİLMENİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KRİTERLERİ BELLEKLERİNİZDE CANLANDIRIN

HIZLI TRENİMİZ = Sınıfınız

YOLCULARIMIZ = Sizlersiniz

ANA İSTASYONUMUZ = Hiç İngilizcesi olmayan kişilerin bulunduğu konum

VARIŞ NOKTAMIZ = İhtiyacınıza göre, İngilizcede ulaşmayı hedeflediğiniz nokta

MAKİNİSTİMİZ = Ana dili İngilizce olan sınıf öğretmenleriniz

DEMİRYOLUMUZ = Callan metodunuz, kitap ve MP3 - CD gibi eğitim materyalleriniz

ARA İSTASYONLARIMIZ = Ulaşacağınız Cambridge seviyeleri

SEYAHAT ZAMANINIZ = Kurs için harcayacağınız süre

OPERATÖRÜMÜZ = English Life dil okulunuz

KİLOMETRELERİMİZ = 1'den başlayıp, 1500'de son bulan kitap paragraflarınız.

 

İNGİLİZCE YOLCULUĞUNA BAŞLARKEN

 

Önümüzde 1500 km sürecek uzun bir tren yolculuğu var ancak biz Türkiye koşullarında sizin 953. km'ye kadar gelmenizin yeterli olduğunu düşünüyoruz. Arzu eden katılımcılarımız elbette bu yolculuğu 1500. kilometreye kadar sürdürebilirler.

 

Trenimiz istasyondan hareket etmeden önce tüm yolcularımızı test ederiz. Bu test sonucunda hangi yolcumuzun hangi kilometreden trene bineceğini saptar ve kendilerine bildiririz. Ara kilometreden trene binmek istemeyen yolcularımız isterlerse ana istasyonumuza gelirler ve böylece yolculuğumuz başlamış olur. Bizler gittiğiniz km oranında sizlerden ücret aldığımız için ara kilometrelerden trene binen yolculardan haliyle daha az ücret almış oluruz ancak bu tür maliyet hesaplamaları yaparken ana istasyondan binecekmiş gibi bir hesaplama yapmak bizce en sağlıklı olanıdır. Her yolculuk saati için bizlere 20 TL ödeyeceğinizi hatırlatmak isteriz.

 

                       X =============================== X =========

                     Paragraf 1                                                        Paragraf 444

                 Başlangıç Seviyesi                                     Cambridge Preliminary Seviyesi

                 Kitap 1'in başı ve                                                 Kitap 3'ün yarısı ve

               0 Kelime biliyorsunuz                                         1689 kelime biliyorsunuz

 

İLK İSTASYONUMUZ

 

Trenimizdeki koltuk sayısı 10 kişidir (İlk derslerde kontenjanımız yerleşme ve değişiklikler sebebi ile 1-2 hafta için +1 kişi olabilmektedir, sınıfta artış tespit edilirse sınıf 6 şar kişi olmak üzere ikiye bölünür) ancak 5 kişi bile olsa biz yolculuğumuza başlamış oluruz. İlk durağımız 444. km'deki "Cambridge Preliminary" istasyonudur. Bu istasyon bu uzun yolculuğumuzun ilk durağıdır ve biz bu durağa normal koşullarda 154 saatte ulaşırız. Bu arada standart trenlerin bu istasyona 400 saatte ulaştıklarını da hatırlatalım. Bizim trenimizin demiryolu özel yapım olduğu için bu süreyi 1/4 zamanda alıyoruz. Yani yolcularımızı 4 kat daha hızlı biçimde bu noktaya ulaşıyoruz. Bunun için de sizlere yazılı bir garanti veriyoruz. Buraya kadar pek çok zorlu doğa koşullarını atlattınız. Artık bir sonraki yolculuğa çok daha hazırlıklısınız. Kimi işadamlarımız ve yoğun temposu olan yolcularımız trenimizden bu noktada inebilirler çünkü onlar için bu istasyona ulaşmak çoğu zaman yeterlidir. Öyle ki öğrencilerin ve diğer kursların korkulu rüyası olan active ve passive voice konularını dahi bu seviyede çözümleriz. Bizler yolculuğun devam etmesinden yanayız, çünkü bu noktada bu yolculuğa sizi ısındırdığımızı düşünürüz.

 

İKİNCİ İSTASYONUMUZ - KPDS, ÜDS, Proficiency, TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge AKTARMALARI

 

İstasyonumuzda trenimize yeni binecek yolcularımızı -ki bu yolcular bu istasyondan binebilecek bir konumda olduklarını bizlere ispat edeceklerdir- aldıktan sonra bir sonraki istasyona doğru yolculuğumuz başlar. Bu kez 953. km'de trenimiz istasyona varır ve bir çok yolcumuz trenden iner. Bundan sonra yolcularımız kendi başlarına ilerleyebilecek bilgi, beceri ve yetenekte ulaşmış olurlar. Çünkü bu 953. kilometre onlara bir çok bilgiyi vermiştir. Doktorlarımız, tıbbi terimlere, avukatlarımız hukuki terimlere, mühendislerimiz teknik terimlere ağırlık vererek kendilerine yol çizerler. Bunun dışında bu istasyondan KPDS, ÜDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge gibi noktalara hareket edecek yolcularımız, mini bir aktarma yaparak saat ücreti daha fazla, yolculuk süresinin çok daha az olduğu yeni bir yolculuğa başlarlar. Bu aşamada tren 2 kişi bile olsa hareket eder. Koltuk sayımız bu kez 5'tir ve varış noktamızda yolcularımız ellerindeki pasaportla KPDS, ÜDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge kontrol noktalarından geçerler.

 

========= X ================================== X =========  

            Paragraf 444                                                               Paragraf 953

   Cambridge Preliminary Seviyesi                        Cambridge First Certificate Seviyesi

           Kitap 3'ün yarısı                                                        Kitap 5'in yarısı

             1689 Kelime                                                              3299 kelime

                                                                                                      V

                                                                                                      V

                                                                                                      V

                                                        KPDS, ÜDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge

 

SON İSTASYONUMUZ

 

Dileyen yolcularımız bu noktalar yerine 7. kitabımızın (yeni sistemimizde 12. kitap) sonu olan yani 1500. km'deki son istasyonumuza ulaşarak İngilizce ile ilgili tüm eksiklerini tamamlarlar ve diploma almaya hak kazanırlar. Ara seviyelere (istasyonlara) ulaşan öğrencilerimiz de bizlerden sertifika alırlar.

 

========= X ==================================== X 

            Paragraf 953                                                                  Paragraf 1500  Cambridge First Certificate Seviyesi                               Cambridge Advanced Seviyesi

           Kitap 5'in yarısı                                                                    Kitap 7

            3299 Kelime                                                                    5458 kelime

 

 

Özetle eğitim sistemimiz bu şekildedir. A kursunun ya da X kursunun 5. ya da 9. kuru sizin ve bizim için nasıl bir şey ifade etmiyorsa, insan kaynaklarında sizlerin başvurusunu kabul edecek yetkili için de bir şey ifade etmeyecektir, bu nedenle bizler kriterlerimizi eğitimde dünya standardı olarak kabul edilen Cambridge Üniversitesi dil kriterlerinde değerlendiriyoruz. Çünkü Callan Method dünya üzerinde kabul gören ünlü bir İngilizce eğitim sistemidir, merkezimiz de Londra'dır.

 

ÖZETLE

 

TÜM İNGİLİZCE DİLBİLGİSİ VE KONUŞMA BECERİSİ 7 DERS KİTABIMIZA SIĞMIŞTIR

(TEO KİTAP 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 9 - 10 - 11 - 12)

 

BU KİTAPLARIN HEPSİNDE BELLİ PARAGRAFLAR VARDIR

(1'DEN  BAŞLAR - 1500'DE BİTER)

 

İLK DURAĞIMIZ 444. PARAGRAFTIR.

BU PARAGRAFA KADAR 10 DEĞİŞİK ZAMAN KALIBI (TENSE) VE 1689 KELİMEYİ SİZLERE ÖĞRETİRİZ. BUNLAR İNGİLİZCENİN TEMELİNİ OLUŞTURUR. ÇARPIM TABLOSUNU BİLMEDEN NASIL MATEMATİK İŞLEMİ YAPAMAZSAK, BU KURALLARI DA BİLMEDEN NE KONUŞABİLİR, YAZABİLİR, ANLAYABİLİR NE DE İNGİLİZCE KONUŞABİLİRİZ

 

İKİNCİ DURAĞIMIZ 953. PARAGRAFTIR.

BU PARAGRAFA KADAR 10 + 4 DEĞİŞİK ZAMAN KALIBI (TENSE) VE 3299 KELİMEYİ SİZLERE ÖĞRETİRİZ. BU NOKTADAN İTİBAREN ARTIK PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE İNGİLİZCEYE HAKİM OLUR VE SAHİP OLDUĞUNUZ İNGİLİZCE TEMELİ İLE KPDS, ÜDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge SINAVLARINA HAZIRLIK YAPABİLECEK SEVİYEYE ULAŞIRSINIZ.

 

ARTIK İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR SEBEBİNİZ VAR. SİZE BİR HEDEF , SİZİ BU HEDEFE ULAŞTIRACAK BİR METOT SUNUYORUZ. TÜM BUNLARI GARANTİ ALTINA ALAN DA BİR GÜVENCE. O HALDE SİZ ÖĞRENMEK İSTEYECEK, BİZLER DE SİZE BU EĞİTİMİ VERECEĞİZ.

 

Web sitemiz aracılığı ile İzmir'deki ve diğer illerimizdeki İngilizce kursumuza on-line kayıt formu olabilir ya da ücretsiz deneme derslerimize katılmak için formumuzu doldurabilirsiniz

DMCA.com Protection Status