1989'dan beri sizleri Londra'ya götürüyoruz Şimdi Londra'yı size getirdik !
İZMİR'DE YAZ OKULU 2016

seçkin koleji

Değerli velilerimiz, Sevgili öğrencilerimiz,

1989'dan bu günümüze Londra, New York ve Miami gibi dünya metropollerinde gerçekleştirdiğimiz çocuklarımız için yaz okulu programlarını değişik bir konseptte İzmir'de sizlerin beğenilerine 2016 yılı itibarı ile sunuyoruz. 26 yıllık yurtdışı eğitim deneyimimizle hayata geçirdiğimiz ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okullarımız, İzmir Seçkin Kolej'de İzmir Yaz Okullarını sunuyor.

5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400'den fazla dünya okulunda uyguladığımız İngilizce konuşma eğitimi 2016 yılı itibarı ile çocuklarımıza etkin şekilde uygulamaya başlıyoruz. Yaz döneminde tüm dünya ile aynı anda eğitime başlayacak Callan Junior eğitimimiz ile çocuklarımız gramer kurallarına takılı kalmadan İngilizce konuşacaklar, İngilizce iletişim kuracaklar.

İngilizce eğitim programımız, anadili İngilizce olan öğretmenlerimizin yönetiminde CMO (Callan Method Organisation)tarafından hazırlanan müfredatla veriliyor. İngilizce eğitim programımız, New York eyaletinde "Primary Education" olarak adlandırılan zorunlu eğitim programı paralelinde ülkemizdeki gibi ilk 6 sınıfı kapsayan İngilizce eğitimi içerir. Çocuklarımızın okullarda öğrendiği tense, kelime ve gramer kalıplarının anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz tarafından tamamen İngilizce pratiğe döküldüğü bir eğitim sistemidir. Diğer bir deyişle, yaz okulu süresince biz çocuklarımızı tıpkı Amerika'da bulunan bir ilkokulun öğrencisi gibi İngilizceyi öğretiyoruz. Çocuklarımız direkt metod olarak da adlandırdığımız bu sistemle İngilizce şarkı söyleyip İngilizce kelime haznelerini geliştiriyor, günde 2 saatten 30 ayrı modülde toplam 60 saatlik İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz. İzmir'deki yaz okulumuzda yapılacak olan bu eğitimin süresince çocukların bilmesi gereken ortalama 700 kelime ve deyim, ilave 10 saat sınav tekrarı ve ilave 10 saat alıştırma yapacağımız toplamda 80 saat sürecek etkin bir İngilizce eğitimi sunuyoruz.

Etkin İngilizce eğitimin yanında çocuklarımıza keyifli bir yaz dönemi sunarken, kendi öz güven, kişilik, yetenek ve İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek ve yaz okulu olanaklarından yararlanamayan yaşıtlarından her zaman 1 adım daha önde olmanın avantajını yaşayacaklar. Ayrıca çocuklarımız yeni eğitim yılına rehavetten uzak daha hazırlıklı, aktif, dinamik ve derslerinden kopmamış bir şekilde başlayacaklar.

İzmir yaz okulu programı, İzmir'in önde gelen anlaşmalı etüt merkezlerinde uyguluyoruz. Bu eğitimlerin sonunda çocuklarımız ömür boyu saklayacakları ve tüm dünyada geçerli olan uluslararası City & Guilds ESOL For Young Learners sertifikasına sahip olacaklar.

Türkiye'de bir ilk: City & Guilds ESOL For Young Learners Uluslararası Sertifikası

Yaz okulu programımıza katılan genç beyinler, City & Guilds yetkili sınav merkezi ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okulları tarafından sunulan bu özel sınava katılarak bir ömür boyu gururla saklayacakları uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaya sahip olacaklar. City & Guilds ESOL Young Learners 8 ve 13 yaş arası çocuklarımızın İngilizce dinleme, okuma ve yazma becerilerinin test edildiği uluslararası geçerliliğe sahip bir sınavdır. City & Guilds ESOL For Young Learners, parti, evcil hayvanlar, yazışma arkadaşlığı gibi çocukların en çok ilgi gösterdiği konulardan oluşmuştur.

26 yıllık yurtdışı eğitim ve uluslararası yaz okulları sektörünün önde gelen kuruluş yöneticileri olarak bu yaz tatilini kişisel gelişim için ayıran çocuklarımıza verilebilecek en büyük ödülün, seçkin etüt merkezlerinde uygulanan yaz okulu programları ve akabinde çocuklarımızın katılacakları City & Guilds ESOL for Young Learners uluslararası sertifikasyonu olduğuna inanıyoruz. 13 yaşına gelmiş her çocuğumuzun Londra, New York ve Miami'de yürüttüğümüz sömestir ve yaz okulları için de kişisel, fiziksel ve psikolojik anlamda hazır olacağını da bildirmek isteriz.

DMCA.com Protection Status