1989'dan beri sizleri Londra'ya götürüyoruz Şimdi Londra'yı size getirdik !
İZMİR'DE YAZ OKULU 2016

İzmir İngilizce Yaz Okulları

1989'dan bu günümüze Londra, New York ve Miami gibi dünya metropollerinde gerçekleştirdiğimiz çocuklarımız için yaz okulu programlarını değişik bir konseptte İzmir'de öğrencilerimize sunuyoruz. 1989'dan beri süregelen yurtdışı eğitim deneyimimizle hayata geçirdiğimiz Deren Koray Yabancı Dil Kursları, dünyaca ünlü İngilizce eğitim metodu Callan for Kids ile İzmir Yaz Okullarını gençlerimize gururla sunuyor.

Dünyaca Ünlü İngilizce Eğitim Sistemi İzmir Yaz Okulumuzda !

5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400'den fazla dünya okulunda uyguladığımız İngilizce konuşma eğitimi 2015 yılı itibarı ile dünya ile aynı anda Türkiye'de English Life İngilizce Dil Okullarında. Yaz döneminde tüm dünya ile aynı anda eğitime başlayacak Callan for Kids eğitimimiz ile çocuklarımız gramer kurallarına takılmadan İngilizce konuşacaklar, İngilizce iletişim kuracaklar.

İngiltere'nin Eğitim Sistemi

İngilizce eğitim programımız, anadili İngilizce olan öğretmenlerimizin yönetiminde CMO (Callan Method Organisation)tarafından hazırlanan müfredatla veriliyor. İngilizce eğitim programımız, İngiltere'de "Primary Education" olarak adlandırılan zorunlu eğitim programı paralelinde ülkemizdeki gibi 4 + 2 sınıfı kapsayan ve 4 ana kitaptan oluşan pratik İngilizce eğitimi içerir. Çocuklarımızın özel ve devlet okullarında öğrendiği tense, kelime ve gramer kalıplarının anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz tarafından tamamen İngilizce pratiğe döküldüğü eşsiz bir eğitim sistemidir. Diğer bir deyişle, yaz okulu süresince biz çocuklarımızı tıpkı İngiltere'de bulunan bir ilkokulun öğrencisi gibi İngilizceyi öğretiyoruz. Çocuklarımız direkt metod olarak da adlandırdığımız bu sistemle İngilizce şarkı söyleyip İngilizce kelime haznelerini geliştiriyor, günde 3 saatten 30 ayrı modülde bu yaz toplam  120 saatlik eşsiz bir İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz. İzmir'deki yaz okulumuzda yapılacak olan bu eğitimin süresince onlara, bilmeleri gereken tam 726 İngilizce kelime, deyimler ve temel zaman kalıpları ile birlikte öğrendiklerinin nasıl kullanılacağını aktaracağımız bir İngilizce eğitim sunuyoruz.

izmir ingilizce yaz okulları izmir ingilizce yaz kamplarıCMO Tarafından Özel Hazırlanan Callan For Kids Hızlı İngilizce Ders Müfredatı

Duyarsak konuşuruz mantığı ile yola çıktığımız bu eğitim yolunda öğrencilerimizi her dakika aktif dinamik ve enerjik tutuyoruz. Hayatın içinden "Present Tense" ile pozitif ve negatif sorularla başlayan İngilizce konuşma yolculuğumuza, yakın çevrelerinden başlayarak dağarcıklarına kattıkları yeni ingilizce kelimelerle çıkıyoruz. Çünkü çocuk önce kendi çevresini tanımalı. Dil öğretim süresince son derece önemli olan tekrar kavramını kazanbilmesi için yakın çevresi ile sürekli iletişim halinde olması gerekir. Meraklı olan çocuk zaten kendiliğinden bu interaksiyona girecektir. Bu da, biz eğitimcilerin ve velilerin istediği en önemli kriterlerden bir tanesidir. Sıkıcı gramer kurallarının olmadığı, doğal, kendiliğinden gelişen, bir o kadar interaktif ve tekrar sürecinin yaşandığı bu eğitim modeli çocuklarımızın İngilizceyi kendi ana dilleri gibi benimsemelerine olanak sağlar. Toplam 4 ana seviyeden oluşan müfredatta bir öğrenci, Birinci Stage'de 377, İkinci Stage'de 726, Üçüncü Stage'de 1126 ve Dördüncü Stage'de 1375 İngilizce kelime haznesine ulaşır. Öğrendikleri bu kelimeler içinde öğrencilerimize alkol, cinayet, hırs, tuhafiyeci gibi çocukların dünyasında bulunmayan kelimeleri öğretmiyoruz. Koşuyorum, susadım, acıktım, bilet, para, ucuz, pahalı, yoruldum, uykum var, mutluyum, sağlıklıyım, hava, su, deniz, kara, otobüs, bisiklet, her türlü meyve, sebze gibi yaşamlarının içinde yer alan ve her an kullanıma hazır oldukları kelimeleri dağarcıklarına kazandırıyoruz. Kazanımları elbet kelimelerle kalmıyor. Aslolan, bu kelimeleri ve öğrendikleri zaman kalıplarını birlikte kusursuzca kullanabiliecekleri bir düzende bu eğitimi vermek ve özledikleri pratik İngilizceye onları kavuşmak.

Etkin İngilizce eğitimin yanında çocuklarımıza keyifli bir yaz dönemi sunarken, kendi öz güven, kişilik, yetenek ve İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek ve yaz okulu olanaklarından yararlanamayan yaşıtlarından her zaman 1 adım daha önde olmanın avantajını yaşayacaklar. Ayrıca çocuklarımız yeni eğitim yılına rehavetten uzak daha hazırlıklı, aktif, dinamik ve derslerinden kopmamış bir şekilde başlayacaklar.

İzmir yaz okulu programını, dünya ile aynı anda dünyanın en aktif İngilizce konuşturma sistemlerinden biri olan Callan Method ile bu kez çocuklarımıza, genç beyinlere sunuyoruz. 

1989'dan bugüne sunduğumuz yurtdışı eğitim ve uluslararası yaz okulları sektörünün önde gelen kuruluş yöneticileri olarak bu yaz tatilini kişisel gelişim için ayıran çocuklarımıza verilebilecek en büyük ödülün, seçkin dil okullarımızda uygulanan yaz okulu programları ve akabinde çocuklarımızın yurtdışında katılacakları dünya vatandaşlığı programları olduğuna inanıyoruz. 11 yaşına gelmiş her çocuğumuzun Londra, New York ve Miami'de yürüttüğümüz sömestir ve yaz okulları için de kişisel, fiziksel ve psikolojik anlamda hazır olacağını da bildirmek isteriz.

Bu yaz tatilini çocuğunuzun geleceğine önemli bir yatırım yaparak değerlendirmek istiyorsanız, sizleri ve çocuklarınızı dünyaca ünlü Callan Metot ile çocuklarını tanıştırmaya davet ediyoruz.

 

Callan For Kids gücünü test etmesi için çocuklarımızı ilk saat ücretsiz ağırlıyoruz.

 

2016 Çocuklar için İngilizce Yaz Kursu Takvimiz

 

21 Haziran - 1. Grup

28 Haziran - 2. Grup

05 Temmuz - 3. Grup

12 Temmuz - 4. Grup

19 Temmuz - 5. Grup

26 Temmuz - 6. Grup

 

Ek kontenjan ve daha hızlı özel ders opsiyonları için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

H/sonları Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x x 3 saat 3 saat 3 saat X

 

Çocuklarımız haftada 9 saat üzerinden, 15 haftada 120 saatlik yoğun İngilizce konuşma programı ile toplamda 726 kelime ve 8 tense ile B1 seviyesinde İngilizce konuşmayı öğretiyoruz.

 

Çocuklar için İngilizce Yoğun Yaz Kursu Saatlerimiz : İngilizce kurs saatlerimizi öğlen 13:00 - 16:00 arası uygulamaktayız. Böylece yaz tatillerini uyuyarak değerlendirmelerini ve dinlenmiş olarak İngilizce derslerimize katılmalarını arzu ediyoruz.

   

İngilizce Kurs Ücret ve Ödeme Koşulları

 

Sınıflarımızda ortalama 6, maksimum 10 öğrenci ile İngilizce eğitimi verilmektedir. Deren Koray Yabancı Dil Kursları İngilizce Dil Okulları, Callan Method Organization'ın Türkiye'de akredite ettiği tek dil okulu ve Callan For Kids'i uygulamaya yetkili tek resmi kurumdur.

 

Tanıtım ve internete özel %30 İndirimli fiyatlarımızdan hemen yararlabilirsiniz. 120 Saatlik eğitim programımız 2400 TL yerine, İngiltere'den özel olarak gelen orijinal kitap bedelleri de dahil 1680 TL'den başlayan fiyatlarla sunuyoruz.

 

Çocuklar için yoğun İngilizce yaz kurslarına şimdi on-line başvuru yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status