1989'dan beri sizleri Londra'ya götürüyoruz Şimdi Londra'yı size getirdik !
İZMİR'DE YAZ OKULU

Bu yaz,

Etkin İngilizce Eğitimi

Seçkin Etüt Merkezlerinde ve İzmir'deki dil okulumuzda !

Değerli velilerimiz, Sevgili öğrencilerimiz,

1989'dan bu günümüze Londra, New York ve Miami gibi dünya metropollerinde gerçekleştirdiğimiz çocuklarımız için yaz okulu programlarını değişik bir konseptte İzmir'de sizlerin beğenilerine sunuyoruz. 25 yıllık yurtdışı eğitim deneyimimizle hayata geçirdiğimiz ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okullarımız, İzmir'in önde gelen Göztepe, Karşıyaka ve Bornova'daki seçkin etüt merkezleri ile işbirliği içinde bulunacaktır.

5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400'den fazla dünya okulunda uyguladığımız İngilizce konuşma eğitimi bu yıl itibarı ile çocuklarımıza etkin şekilde uygulamaya başlıyoruz. "Chit Chat Chatterbox Kids - Look who's talkin' - (Bak şu konuşana) İngilizce eğitim programımız, Amerikalı okul direktörümüz ve aynı zamanda dil okullarımızda görev alan tüm öğretmenlerimizin öğretmeni olan bay Chuck Militello'nun önderliğinde yabancı öğretmen kadromuz tarafından özel olarak hazırlandı. İngilizce eğitim programımız, New York eyaletinde "Primary Education" olarak adlandırılan zorunlu eğitim programı paralelinde ülkemizdeki gibi ilk 6 sınıfı kapsayan İngilizce eğitimi içerir. Çocuklarımızın okullarda öğrendiği tense, kelime ve gramer kalıplarının anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz tarafından tamamen İngilizce pratiğe döküldüğü bir eğitim sistemidir. Diğer bir deyişle, yaz okulu süresince biz çocuklarımızı tıpkı Amerika'da bulunan bir ilkokulun öğrencisi gibi İngilizceyi öğretiyoruz. Çocuklarımız direkt metod olarak da adlandırdığımız bu sistemle İngilizce şarkı söyleyip İngilizce kelime haznelerini geliştiriyor, günde 2 saatten 30 ayrı modülde toplam 60 saatlik İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz. İzmir'deki yaz okulumuzda yapılacak olan bu eğitimin süresince çocukların bilmesi gereken ortalama 700 kelime ve deyim, ilave 10 saat sınav tekrarı ve ilave 10 saat alıştırma yapacağımız toplamda 80 saat sürecek etkin bir İngilizce eğitimi sunuyoruz.

Etkin İngilizce eğitimin yanında çocuklarımıza keyifli bir yaz dönemi sunarken, kendi öz güven, kişilik, yetenek ve İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek ve yaz okulu olanaklarından yararlanamayan yaşıtlarından her zaman 1 adım daha önde olmanın avantajını yaşayacaklar. Ayrıca çocuklarımız yeni eğitim yılına rehavetten uzak daha hazırlıklı, aktif, dinamik ve derslerinden kopmamış bir şekilde başlayacaklar.

İzmir yaz okulu programı, İzmir'in önde gelen anlaşmalı etüt merkezlerinde uyguluyoruz. Bu eğitimlerin sonunda çocuklarımız ömür boyu saklayacakları ve tüm dünyada geçerli olan uluslararası City & Guilds ESOL For Young Learners sertifikasına sahip olacaklar.

Türkiye'de bir ilk: City & Guilds ESOL For Young Learners Uluslararası Sertifikası

Yaz okulu programımıza katılan genç beyinler, City & Guilds yetkili sınav merkezi ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okulları tarafından sunulan bu özel sınava katılarak bir ömür boyu gururla saklayacakları uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaya sahip olacaklar. City & Guilds ESOL Young Learners 8 ve 13 yaş arası çocuklarımızın İngilizce dinleme, okuma ve yazma becerilerinin test edildiği uluslararası geçerliliğe sahip bir sınavdır. City & Guilds ESOL For Young Learners, parti, evcil hayvanlar, yazışma arkadaşlığı gibi çocukların en çok ilgi gösterdiği konulardan oluşmuştur.

25 yıllık yurtdışı eğitim ve uluslararası yaz okulları sektörünün önde gelen kuruluş yöneticileri olarak bu yaz tatilini kişisel gelişim için ayıran çocuklarımıza verilebilecek en büyük ödülün, seçkin etüt merkezlerinde uygulanan yaz okulu programları ve akabinde çocuklarımızın katılacakları City & Guilds ESOL for Young Learners uluslararası sertifikasyonu olduğuna inanıyoruz. 13 yaşına gelmiş her çocuğumuzun Londra, New York ve Miami'de yürüttüğümüz sömestir ve yaz okulları için de kişisel, fiziksel ve psikolojik anlamda hazır olacağını da bildirmek isteriz.

İzmir'deki yaz okulu program detayları ve yetkili etüt merkezleri için tıklayınız.