1989'dan beri sizleri Londra'ya götürüyoruz Şimdi Londra'yı size getirdik !
9 HAFTALIK YOĞUN İNGİLİZCE YAZ PROGRAMIMIZ

ingilizce yaz kursu 2015

 

2017 YOĞUN İNGİLİZCE HIZLI YAZ PROGRAMIMIZ

 

Dünyaca Ünlü Callan Method ile

Sadece 9 Haftada Başlangıç seviyesinden (A1) > Cambridge Preliminary (B1 / B2) seviyesine 4 katı hızlı ulaşın !

 

Bu yaz tatilinde daha beraberiz. İngilizce kariyerine yatırım yapacak kursiyerlerimize yönelik yoğun program kayıtlarımızı bu yaz da almaya devam ediyoruz. Çeyrek zamanda İngilizce sloganı ile tüm dünyada ortalama 1 milyon öğrencinin İngilizce eğitim aldığı Callan Metod ile sadece 9 haftada tıpkı Londra merkez okulumuzdaki gibi bu yaz İngilizce öğrenecek, bu yazın sonunda İngilizce konuşacaksınız.

 

Yetişkinler İçin Yoğun Program (Callan for Adults)
H/sonları Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x 4 saat 4 saat 4 saat 4 saat X
Çocuklar İçin Yoğun Program (Callan for Kids)
H/sonları Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
x x 3 saat x 3 saat x
Ücretler
    Peşin Bedel Taksitli    
Yetişkinler İçin 2000 TL 2156 TL Şimdi başvurun
Çocuklar İçin 800 TL 840 TL Şimdi başvurun
         

9 hafta sonunda 10 tense ve 1689 kelimeyi İngilizce konuşabilecek Cambridge Preliminary - CPL (B1/B2) seviyesine ulaşacaksınız. "Rolling enrollment" kayıt sistemi sayesinde katılacağınız sözlü seviye belirleme sınavından hemen sonra sevinize uygun bir sınıfta İngilizce kursunuza zaman kaybetmeden hemen başlayabilirsiniz.

  

İngilizce yaz okulu programımızı başarı ile bitiren katılımcılarımız, CPL sertifikasını alır ve CV'lerine bu başarılarını eklerler. Dileyen öğrencilerimiz İngilizce kursu sonunda uluslararası geçerli IELTS sınavına katılarak uluslararası geçerli diplomalarını da Deren Koray'dan alabilirler.

  

Yaz programını bitiren başlangıç seviyesindeki katılımcılarımız ayrıca sonbahar YDS sınavı için de gerekli olan temel gramer, tense ve kelime bilgisine de ulaşılmış olur. Böylece adayın yıllarca süren gramer ve kelime bilgisi pekiştirme çalışmalarında ciddi bir kazanım izlenir.

 

Siz de bu yaz tatilinizi geleceğinize önemli bir yatırım yaparak değerlendirmek istiyorsanız, sizi dünyanın dili İngilizceyi, dünyaca ünlü Callan Metotla öğrenmeye davet ediyoruz.

 

2017 İngilizce Yaz Kursu Takvimiz

 

12 Haziran - 1. Grup

25 Haziran - 2. Grup

02 Temmuz - 3. Grup

09 Temmuz - 4. Grup

16 Temmuz - 5. Grup

23 Temmuz - 6. Grup

 

Ek kontenjan ve daha hızlı özel ders opsiyonları için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yoğun kursta haftada 16 saat, Standart kursta da haftada 4, toplamda 154 saat İngilizce konuşma programı ile 1689 İngilizce kelime ve 10 tense öğreniyorsunuz.

 

İngilizce Yoğun Yaz Kursu Saatlerimiz

 

Sabah kurslarımız: 10:00 - 14:00

Akşamüstü kurslarımız: 14:00 - 18:00

Akşam kurslarımız: (Dilediğiniz gün 19- 21 arası devam eden diğer sınıfların normal ders programına katılabilirsiniz. Sınıfların günleri bağlı olacağınız seviyeye göre değişiklik gösterebilir ve yoğun yaz programına oranla daha az ders saati bulunur). Standart ders, fiyat ve programları için tıklayınız.

   

İngilizce Kurs %30 Yaza Özel İndirimli Ücret ve Ödeme Koşulları

 

9 haftalık Yoğun Yaz Kursu: Ortalama 8, maksimum 12 kişilik sınıflarda Callan Method ile İngilizce eğitimi alırsınız. Yoğun yaz kurslarına şimdi on-line başvuru yapabilirsiniz.

 

Program

İndirimli Peşin Fiyat Taksitli Fiyat
Yoğun Program 2000 TL 2156 TL
Standard Program 1000 TL 1078 TL
 

Şimdi başvurun

Şimdi başvurun

DMCA.com Protection Status