Callan for Kids

Callan For Kids Tüm Dünya İle Aynı Anda Türkiye’de

Callan Method ailesinin en küçük ve en yeni bireyi Callan for Kids ile çocuklarımız İngilizcede dile geliyor. Callan Method Organisation’ın uzun yıllara dayanan İngilizce konuşma Eğitim deneyimi çocuklarımızın pırıl pırıl beyinleri ile buluşuyor. Callan For Kids dünya ile aynı anda Türkiye’deki çocuklarımızla buluşuyor.

Anime edilmiş karakter ve çizgilerin desteği ile çocuklarımıza önce İngilizceyi sevdiriyor, ardından yüksek algılama becerilerini kullanarak tıpkı yeni doğan bir çocuğun kendi anadilini öğrendiği gibi İngilizceyi işiterek öğretiyor. Canlı ve aktif Callan Method sayesinde sınıftaki genç beyinler, değişik, ilgi çekici ve kısa süreli aktivitelere dahil edilir, bulundukları atmosferden ve Türkçe konuşulan çevreden koparılır, tıpkı dikkatle bir filmi izler gibi tamamen İngilizce bir atmosfere taşınırlar.

Bu atmosferde sadece İngilizce işitmek ve İngilizce konuşmak vardır. Callan for Kids yetişkinlerin aldığı Callan Method’un 4. Stage’e eşit bir seviyeye ulaşırlar, bu sayede gelecekteki yüksek öğretimin ve yurtdışı eğitim temellerini bu sayede atmış olurlar.

Anlıyorum Ama Konuşamıyorum Sorunu

Çocuklarımızın İngilizce eğitimlerinde sıkça karşılaştığımız sorunların en başında bu geliyor. Ne yazık ki kolejler de dahil İngilizce eğitim sistemlerinin hepsinde küçük bireylerimiz daha küçük yaşlarda İngilizce gramer kalıpları ile boğuşuyor. Veliler olarak onlardan fazla beklentiler içine giriyoruz. Çocuklarımız için maddi manevi hiç bir yatırımdan geri kalmıyoruz ancak karşılaştığımız sonuç çoğu zaman bizleri tatmin etmiyor. Çünkü çocuklarımız İngilizce konuşamıyor, hata yapmaktan çekiniyor, arkadaşları önünde hata yapmaktan adeta korkuyor ve doğal olarak İngilizce fobi noktasına kadar ulaşabiliyor.

Callan For Kids Yaz Okulu

Gelin bu yaz çocuklarınızın gelecekteki yaşamları için bir yatırım yapın. Onları dünyaca ünlü İngilizce konuşturma uzmanı Callan Method Organisation’ın hazırladığı Callan For Kids İngilizce eğitim metodu ile buluşturun. İster özel okul ister devlet okulu öğrencisi olsun, Callan Method’un eşsiz İngilizce konuşturma becerisini çocuklarımızın pırıl pırıl beyinleri ile buluşturalım ve onları İngilizce konuşturalım. Hata yapma korkularının üstesinden gelelim, özgüven dolu bireyler olarak yetişmelerini ve her zaman rakiplerinin bir adım önünde yer almalarını sağlayalım. Callan Method Organisation tek Türkiye yetkilisi Deren Koray İngilizce Dil Okulları tarafından özenle hazırlanan İngilizce yaz okullarımızla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Yarının Bireylerini Dünya Standartlarında Yetiştiriyoruz

Callan Method Organisation’un 50 yıllın üzerindeki bilgi, birikim ve becerilerin sentezi olarak 2015 yılında tüm dünya ile aynı anda sunulan Callan For Kids, bir çok devlet lisesi ve özel okulun veremediği İngilizce pratik bilgisini çok kısa ve etkin sürede öğrencilerine veriyor ve onları geleceğin dünya vatandaşları olarak yetiştiriyor. Callan for Kids öğrencileri, erken yaşta kazandıkları İngilizce konuşma becerilerini ileri yaşlarda aldıkları eğitimler için kullanıyor ve yarına öz güvenle bakan, uluslararası kalite kriterlerine sahip yetişkin bireyler olarak yarının iş dünyasında yerlerini alıyorlar. Callan For Kids çocuklarımızın öncelikli ayrıcalığı ve prestiji olarak ön plana çıkıyor.