DENİZLİ’DE REFERANSLARIMIZ KİMLERDİR?

Referanslarımız başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin önde gelen sanayi ve kamu kuruluşlarında görev alan CEO, üst düzey yönetici ve personelden oluşan katılımcı kitlemiz, bugüne kadar mezun verdiğimiz binlerce Deren Koray Yabancı Dil Kurslarıöğrencimiz, 1989’dan beri kesintisiz Londra’ya götürdüğümüz ve Londra’daki merkez okulumuzda İngilizce dil eğitimi alan öğretmen ve öğrencilerimizdir. Referansımız 27 dünya ülkesinde 400’den fazla okulda Callan Metod’la İngilizce eğitimi alan ortalama 1 milyon dünya öğrencisidir. Callan Metod’la Londra’daki merkez okulumuzda İngilizce eğitimi alan öğrencilerimizin bizlere ilettikleri orijinal mektupları web sitelerimizden okuyabilir ve video görüntülerini ofisimizde izleyebilirsiniz. Deren Koray Yabancı Dil Kursu, Türkiye’deki “Official Callan Teacher Trainer” sertifikasyonuna sahip tek lisanslı dil okuludur.

 

ENGLISH LIFE – CALLAN METHOD İÇİN NELER DEDİLER?

 

Deren Koray Yabancı Dil Kursları olarak ENGLISH LIFE Callan Metodun dünya çapında kanıtlanmış İngilizce eğitim başarısını sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Aşağıdaki mektuplarda İngilizce Dil Okulumuzda eğitim alan öğrencilerimizin eleştirilerini, düşüncelerini, tavsiyelerini, olumlu ve olumsuz eleştirilerini kendi el yazılarıyla, deyim yerindeyse noktasına ve virgülüne dahi dokunmadan tüm çıplaklığı ile okuyacaksınız. ENGLISH LIFE ekibi olarak her zaman savunduğumuz dürüstlük ve doğruluk ilkelerimizin bir göstergesi olarak düşündüğümüz bu çalışma, ENGLISH LIFE ailesi içinde yer almayı düşünen kursiyerlerimize eğitim sistem ve kadromuz hakkında detaylı bilgi vereceğine inanıyor ve devam eden derslerimizden birine ziyaretçi olarak sizleri tekrar davet etmek istediğimizi hatırlatıyoruz.

Ücretsiz ingilizce deneme derslerimizden sonra hiç İngilizcesi olmayan, diğer bir deyişle başlangıç (Beginner) seviyesinde bulunan ve temel İngilizceye sahip kursiyerlerimiz, Callan’ın hızlı eğitim metodu sayesinde 200. paragrafa ulaştıklarında görüşlerini yazılı olarak bizlerle paylaşmalarını rica ettik. İşte kursiyerlerimizin hızlı İngilizce eğitim metodumuz hakkında ilettikleri bazı görüşler: (Diğer referans ve orijinal mektupları arşivimizde bulabilirsiniz)

    * Kursa başlamadan önce oldukça fazla endişelerim vardı. Çünkü daha önce çok fazla kurs deneyimim olmuştu ama hala İngilizce konuşamıyorum. Gramer ve okuma becerisine sahiptim ancak konuşamıyordum. Bu da İngilizce bilmiyorum anlamına geliyordu. Ancak bu kursa başladıktan sonra konuşmaya çok kısa sürede başladım, üstelik daha önce televizyonda geçen İngilizce konuşmalara dikkat etmiyorken artık istemeden bu konuşmaları anlayabildiğimi gördüm. Bu da beni memnun etti. Metod gerçekten çok ilginç bir şekilde size kısa sürede İngilizceyi öğretiyor. Kursa her gün gelmek benim için büyük bir keyif haline geldi. Sizlere teşekkür ederim – AYÇA SAYGI – Reiki Öğretmeni (Hafta arası sabah grubu)

    * Öncelikle bir çok kursta İngilizce öğrenmeyi deneyen biri olarak Callan Metod’u şimdiden benimsedim diyebilirim. Kursunuzda dha çok İngilizce konuşuyor ve telaffuz hatalarımı düzeltme şansı buluyorum. Şu an kurun yarısına gelmemize rağmen bir çok konuda eksiklerimi giderdim, özellikle de telaffuzumu. Sınıfın 6 öğrenciden oluşması da çok büyük bir avantaj, dersten bir an bile kopmuyor, her an birimize ansızın soru sorulacağını bildiğimiz için kendimizi sürekli hazır tutuyoruz. Son olarak birkaç söz de Els için. Els bizim İngilizce öğretmenimiz. Kendisine bizim için gösterdiği yoğun çaba ve sabır için çok çok teşekkürler. Bir dahaki sefere görüşlerimi İngilizce yazmak ümidi ile. B. ÇAKMAK – İktisat (Hafta sonu grubu)

    * Daha önce hiçbir kursa gitmemiş olduğum için çok şanslıyım. Herşeye sıfırdan sağlam bir temelle başladığıma inanıyorum. Callan Metod sayesinde İngilizce düşünmeyi de öğrendim, konuşma korkumu yenmeyi de.. Artık öğrendiklerimi söylemekten kaçınmıyorum. Şu an rahatlıkla basit cümlelerle değil doğru takı ve kelimelerle yurtdışından gelen herhangi bir telefon görüşmesi yapabiliyorum. Öğretmenimizin de katkısını atlamamak gerekir. Callan Metod’a yüreğini koyarak bize öğretiyor. Kursa mutlaka devam edeceğim. Bize Callan Metod’u sevdirdiği için öğretmenimize teşekkür ederim. Bence bu metod ile herkes İngilizce öğrenebilir. S. BAYKAL – Kimyager (Hafta sonu grubu)

    * Kurs hakkındaki düşüncelerimden önce kendi durumumu anlatma  mın daha doğru olacağı kanaatindeyim. Kurs öncesinde İngilizcenin herhangi bir koşulda bana yardımcı olacağını düşünüyordum. Örneğin bir diyalog ya da tercüme durumunda. İngilizce üzerindeyaptığım küçük bir çalışma ve bir deneme sonucunda bildiklerimin yetersiz olduğunu gördüm. Okuyabiliyor, yazabiliyor, anlayabiliyor ama kesinlikle konuşamıyordum. Kursa başladığım gün yabancı öğretmenler ve metodun içeriği ilgimi çekti. Metodun kısa bir sürede farklı bir sistem ile verildiğini gördüm. Metod ve öğretmenimizin yardımları sayesinde şu an ilk başladığım noktadan itibaren çok şey öğrendiğimiz söyleyebilirim. Bu metod sayesinde hem algılamamın hem de kendime olan güvenimin arttığını ve tereddüt etmeden konuşmaya başladığımı söyleyebilirim. Üstelik artık İngilizce düşüyorum, İngilizce yaşıyorum. Her kesimden kimsenin katılabileceği ve kolaylıkla öğrenebileceği bu metodu kursiyerler severek ve isteyerek takip edeceklerdir. Bu kurs her şekilde denemeye değer. Deneyin ve başarın.. Sloganınız ve düşünceniz bu olmalı. Bunu yapabilirsiniz.. M. PERVER – Bilgisayar Programcılığı (Hafta sonu grubu)

    İtiraf etmeliyim ki başka bir İngilizce kursuna katılmadığım için kıyaslama şansım çok yok ancak burada gerek yöneticiler, gerekse öğretmenimiz işlerini son derece ciddiye alan özverili insanlar. Sistem ise herkesin öğrenebilmesine dönük ve sürekli tekrara dayalı bir sistem. Birey eğer öğrenmek amaçlı gelir ve bir miktar çaba harcar ise eminim sonuç memnuniyet verici olacaktır. H. KOÇ – İşadamı (Hafta arası sabah grubu)

    Bence çok iyi bir metod, siz farkında olmadan size İngilizceyi öğretiyorlar. Çalışmanıza ve çok fazla gayret göstermeniz gerek kalmadan İngilizceyi öğreniyorsunuz. Belirli bir zaman sonra da nesneleri kendi dilinizle değil, İngilizce adlarını söylemeye başlıyorsunuz. Farkında olmadan İngilizce düşünmeye başlıyorsunuz. D. ALTÜRK (Kaptan)

İŞ VE KAMU DÜNYASI DA ENGLISH LIFE- CALLAN METHOD’DA

50. yılını kutlayan dünyanın en büyük İngilizce eğitim kurumlarını bünyesinde barındıran Callan School English’in Türkiye operasyonlarını başarı ile yürüten Deren Koray Yabancı Dil Kursları, dünya devlerinin tercih ettiği hızlı metodu ve anadili İngilizce olan kendi profesyonel kadrosu ile İngilizce eğitiminde fark yaratmaya devam ediyor. Bölge ekonomisine can veren elit sanayi kuruluşlarına ve kamu kurumlarının önde gelen başarılı personeline İngilizceyi 1/4 zamanda öğretiyor ve fark yaratıyoruz. Seviye belirleme, sınıflandırma, istatistiksel raporlama, online kurs takip kontrol sistemlerimiz ve EL-NET otomasyonumuz ile eğitim alan tüm personelin geri bildirim raporlarını kolayca sunabiliyoruz. Kurs süresince Cambridge Üniversitesi standartlarında şirket yönetici, personel, kamu kurum yönetici ve görevlilerine sunduğumuz İngilizce eğitimlerimizi mesleki terminoloji ile destekliyoruz. ENGLISH LIFE ailesine katılan iş ve kamu dünyasının önde gelen referanslarımız ve eğitim sistemimiz için tıklayınız.

İZMİR 3. EĞİTİM VE BİLİM ŞENLİĞİ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

İzmir Fuarında 25 – 27 Mayıs 2006 tarihleri arasında düzenlenen 3. İzmir Eğitim ve Bilim Şenliğinde bulunan standımızı ziyaret eden 5 katılımcımız dersanemizde 100 saatlik İngilizce eğitim programı kazandılar. İşte şanslı katılımcılarımız ve isimleri:

 Eğitim Bilim Şenliği Standımız

 

1- Eda Özdemir – Alsancak

2- Mustafa Temel – Alsancak

3- İsmail Kudret Erim – Narlıdere

4- Rıza Atalay – Konak

5- Oğuz Öztürk – Karşıyaka

Kendilerini kutluyoruz.

İZMİR ENTERNASYONEL FUARI STANDLARIMIZ

Callan Metodun eşsiz performansını her yılı düzenli olarak katıldığımız İzmir Enternasyonel Fuarındaki standımızda siz değerli hemşerilerimizle paylaşıyoruz. Bu yıl da gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da standımızı ziyaret eden 5 şanslı katılımcımız, dil okulumuzdan 140’ar saatlik İngilizce kursu kazandı. Fuar döneminde ayrıca yurtdışı eğitim sektöründe 1989’dan beri faaliyet gösteren danışmanlarımız yurtdışı eğitim ile ilgili sorularınızı da yanıt getirdi. Londra ve New York dil okullarımızda da uygulanan Callan Metodla ilgili deneme derslerine siz değerli katılımcılarımızı dershanemizde davet ediyoruz. Çalışma faaliyetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen bizlere ulaşınız.

 75. İzmir Enternasyonel Fuarı Standımız

İZMİR 75. ENTERNASYONEL FUARI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

1 – 10 Eylül 2006 tarihlerinde İzmir Fuarında düzenlenen fuarda standımızı ziyaret eden 5 katılımcımız dersanemizde 100 saatlik İngilizce eğitim programı kazandılar. 

1- Okan Yıldız – Vestel Elektronik – Buca

2- Yudum Helvacıoğlu – Yapı Kredi Sigorta – Çankaya

3- İlker Özhan – Doktor – Bornova

4- Faruk Gülmez – Avukat – Konak

5- Mehmet Erdem – Serbest Meslek – Karşıyaka

 

 

76. İzmir Enternasyonel Fuarı Standımız

 

İZMİR 76. ENTERNASYONEL FUARI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

31 Ağustos – 9 Eylül 2007 tarihlerinde İzmir Enternasyonel Fuarında standımızı ziyaret eden 5 katılımcımız dil okulumuzda 154 saatlik İngilizce eğitim programı kazandılar. 

1- Suzan GÜNER – Bilgisayar Programcısı – Çankaya 

2- Ferhan AVCI – Medya – Reklam – Konak

3- İpek AYVALIK – Desinatör / Mimar – Alsancak

4- Orhan SÜZMECİ – Serbest Meslek – Hatay

5- Vural BAKAR – İşadamı – Güzelbahçe

 

İZMİR 77. ENTERNASYONEL FUARI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

 

22 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında standımızı ziyaret eden 30 şanslı ENGLISH LIFE İngilizce kursumuzdan 50 saat ücretsiz İngilizce eğitim kazandılar. Kendilerini tebrik ediyoruz.

1- Mustafa SAYGI – Memur

2- Özgür CAN – Veteriner

3- Turgay KARAMAN – Mühendis

4- Engin MANDUZ – Bankacı

5- Mehmet İÇİK – Memur

6- Emre YAŞAR – Mühendis

7- Eda ZAPARTA – Mimar

8- Ersin SARIOĞLU – Mühendis

9- Ömer ESER – Memur

10- Aysel MUNGAN – Mühendis

11- Güven KONAT – Mühendis

12- Damla HÜRDOĞAR – Mimar

13- Şerif AKIN – İhracat

14- Sevgi CANLI – Uzman

15- Hakkı SARIÇAM – Doktor

16- Güven GÜLER – Mühendis

17- Elveda SAĞLAM – Danışman

18- Bircan KADEMLİ – Kimyager

19- Mehtap GÜLŞE – Operatör

20- İlker TOKASLAN – Mühendis

21- Ayşe SAVAŞ – Teknisyen

22- Murat SÜRÜCÜ – Marketing

23- Ayfer GÜLEÇ – Öğretmen

24- Betül ŞEN – Araştırma Grv.

25- Güngör AY – Doktor

26- Filiz ACAR – Desinatör

27- Mutlu UYGUR – Mühendis

28- Ebru DİK – Doktor

29- Tuba AKBÜLBÜL – Hemşire

30- Metin ALTIN – Mühendis