Hazırlık Atlama Destek / Proficiency Programları

Hazırlık Atlama Destek / Proficiency Programları

Hepinizin bildiği gibi artık birçok üniversite lisans programlarına özellikle İngilizce olmak üzere farklı dillerde yabancı dil hazırlık programları eklemekte ve öğrencisinden iyi bir dil düzeyi talep etmektedir.

Hazırlık destek programı ilgili üniversitenin Yabancı Diller programı esas alınarak, öğrencinin derslerine destek sağlayarak başarılı olabilmesi ve sahip olduğu dil becerisini ömrü boyunca kullanabilmesi amacını taşır. Deren Koray Yabancı Dil Kursları olarak uyguladığımız bu programlarda, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi ve gramer düzeyinin bu becerilere katkı sağlayabilecek maksimum düzeye gelmesi amaçlanır. Ayrıca, yabancı öğretmenlerimizin ve dünyaca ünlü Callan Metodumuzun desteği ile öğrencilerimizin konuşma ve dinleme becerileri geliştirilir. Uzman Deren Koray Yabancı Dil Kursları ekibi, Proficiency / Hazırlık destek programlarına öğrencisine adeta bir yaşam koçluğu ve uzman rehberlik yaparak hazırlar. Öğrencinin öğrenim gördüğü üniversitenin yabancı dil programı paralelinde bir program hazırlanır, öğrencinin sınavları öncesi ayrıca etüt çalışmalarıyla başarısı pekiştirilir. Genel bir çalışma yerine öğrencinin öğrenim gördüğü üniversitenin hazırlık programı ve sınavları üzerine çalışmalar yapılır ve öğrencinin başarısı tesadüflere bırakılmaz.

İZMİR Deren Koray Yabancı Dil Kurslarında

– Ege Üniversitesi– Dokuz Eylül Üniversitesi– İzmir Ekonomi Üniversitesi– Yaşar Üniversitesi– İzmir Üniversitesi– İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü– Gediz Üniversitesi– Manisa Celal Bayar Üniversitesi DENİZLİ Deren Koray Yabancı Dil Kurslarında – Pamukkale Üniversitesi Aydın Deren Koray Yabancı Dil Kurslarında – Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İngilizce hazırlık sınıflarında yukarıda yer alan şubelerimizin il sınırları içinde bulunan üniversitelerinİngilizce hazırlık programlarına uygun müfredat takip edilir ve önceki yıllarda sınavlarda çıkmış İngilizce sorular üzerinde gerekli alıştırmalar yapılarak öğrencilerimiz profesyonel kadromuzlaeğitilir.