15 HAFTALIK YOĞUN İNGİLİZCE YAZ PROGRAMIMIZ

15 HAFTALIK YOĞUN İNGİLİZCE YAZ PROGRAMIMIZ


CALLAN FOR KIDS 2019 YOĞUN İNGİLİZCE HIZLI YAZ PROGRAMIMIZ

Dünyaca Ünlü Callan Method’un İngilizce Konuşturma gücü genç beyinlerle buluşuyor, çocuklarımız Callan for Kids gücü ile İngilizce konuşuyor.

Sadece 15 Haftada Başlangıç seviyesinden (A1) > Cambridge Preliminary (A2 / B1) seviyesine 4 katı hızda ulaşıyorlar.

En İyisini Sunuyoruz

Onlar için en iyisini istiyoruz, onların geleceklerini inşa ediyoruz. Onlara her şeyin en iyisini sunuyoruz. Aynı zamanda birer veli olan biz eğitimciler, siz değerli velilerimizle en büyük paydamız olan çocuklarımız konusunda tek yürek hareket ediyor, onlara vizyoner ve başarılı bir geleceği vaadetmek istiyoruz.

Standart Program
H/sonlarıPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCuma
xx3 saatx3 saatX
Ücretler
Peşin BedelTaksitli
Standart Program850 TL945 TLŞimdi başvurun

Dünyanın en iyi eğitim sistemlerini ülkemize getiriyor, bu metodolojileri anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz aracılığı ile genç ve pırıl pırıl beyinlerle buluşturuyoruz.

Bu yaz tatilinde çocuklarımızı sadece İngilizce konuşturuyoruz. Onların İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerine katkı sağlıyoruz.

İster özel okulda, ister devlet okulunda öğrenci olsunlar, kendilerine öz güven kazanmalarını sağlıyor ve onların “İngilizce konuşurken hata yaparım” endişelerini yenmelerini, anadili İngilizce olan öğretmenlerle güven içinde konuşmaları için cesaretlenmelerini, renkli ve zevkli aktivitelerle İngilizceyi severek öğrenmelerini sağlıyoruz.

Çocuklarımıza neden İngilizce öğrenmelerinin gerekli olduğunu aktivitelerle anlatıyoruz. Sınıf içinde yardımlaşmayı öğreniyor, birbirlerini örnek alarak İngilizceyi yaşam biçimi olarak algılamalarına yardımcı oluyoruz.

Duymazlarsa Konuşamazlar

Evet, duymazlarsa konuşamazlar. Konuşmaları için sürekli işitmeleri gerekir. Kendi anadilleri olan Türkçeyi düşünün.

Anne ya da baba gibi 1 kelimeyle başladı herşey. Ardından sevimli hatalı kelimelerle cümlelerin ilk adımını attılar. Bir sonraki aşamada bozuk cümleler geldi. Yaşları ilerledikçe, cümleler düzeldi ve o sevimli hatalar kayboldu, yerini yavaş tempoda tane tane konuşmalara bıraktı. 2 yaşını geçtikten sonra, tıpkı farklı zamanlarda patlayan mısır tanecikleri gibi çoğalan kelime dağarcıklarıyla çocuklarımız, anadillerini konuşmaya başladılar.

Nasıl Japonya’da büyüyen çocuklar Japoncayı, İngiltere’de büyüyen çocuklar İngilizceyi duyarak öğrendilerse, ülkemizde doğan çocuklarımız da Türkçeyi anadilleri olarak konuşmaya başladılar.

Peki hangimiz çocuklarımıza gramer ya da fonetik dersi verdi? Hangi anne ya da baba, “Evladım Türkçe’de yüklemi sonda, özneyi başta kullanacaksın” diye bir öğüt verdi?

Bu çocuklar anadillerini en büyük okulda, hayatın tam içinde, hayatın öğretmenleri olan ebeveynlerinden ve yakın çevrelerinden öğrendi. Hep tekrarlarla benzer senaryoları izledi, yorumladı, özümsedi. Tıpkı boş bir video cihazının ses ve görüntüyü kaydetmesi gibi olan biten herşeyi hafızalarına kaydettiler.

Doğuştan işitme engeli olan bireyler ne yazık ki aynı başarıyı gösteremediler. Çünkü onlar sesleri hiç duyamadı. Duyamadıkları için de konuşamadılar. Çünkü biz insanız. Bizler robot değiliz, kolaylıkla taşınabilir cihazlarımıza takıp çıkardığımız belleklere sahip değiliz.

Duyarsak konuşuruz. İşittirirsek de konuşmalarını sağlarız. Bunu belli bir sistem ve disiplinle yaparsak kısa sürede başarıya ulaşırız. Çünkü Deren Koray Yabancı Dil Kursları “ENGLISH LIFE – Callan Method” ile İngilizceyi yaşatıyor, uluslararası İngilizce eğitim arenasında 50 yılı aşkın bilgi, birikim ve deneyimle sunan dünyaca ünlü “Callan Method” gücünü, dünya ile aynı anda çocuklarımızla buluşturuyor, onların İngilizce ile ilgili iletişim sorunlarını kökten çözüyoruz.

İngilizce yaz okullarımızı en değerli varlıklarımız çocuklarımıza sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Bu sebeple İngilizce yaz okullarımızı en değerli varlıklarımız, çocuklarımız için hazırladık ve gururla onlara sunuyoruz.

Çocuklarımız “Çeyrek Zamanda İngilizce” sloganı ile tüm dünyada ortalama 1 milyon öğrencinin İngilizce eğitim aldığı Callan Metod ile sadece 15 haftada tıpkı Londra merkez okulumuzdaki gibi bu yaz İngilizce öğrenecek, bu yazın sonunda İngilizce konuşacak.

Eşsiz Callan For Kids Eğitim Gücü

Birinci SaatÇocuklarımız bu yaz 3 günde 3’er saat İngilizce eğitim alacaklar. Her saatin ilk 10 dakikasında Callan Method’un ünlü tenis maçı konsepti ve pull & push tekniği olarak adlandırdığımız soru – cevap / revizyon ile derslere başlayacaklar. Bu bölüm dersin %20’sini oluşturuyor ve biz eğitimciler için oldukça önemli bir bölüm olarak anılır. Dersin %10’unu oluşturan ikinci bölüm ise İngilizce yazma (dictation) çalışmasıdır. Yazma yeteneği olmayan miniklerimiz için bu bölümü ön aktivite olarak değerlendiriyoruz. Dersin diğer %10’luk dilimi ise reel aktiviteye ayrılır. Push & Pull tekniğinin uygulandığı bu bölüm pratik İngilizcenin öğrencilerimize uyguladığımız en değerli zaman dilimlerinden biridir. Geri kalan 10’ar dakikalık 3 değişik dilimde de ekstra revizyon – soru cevap çalışmaları ile minik beyinlerin farklı durumlarda çapraz sorgulama becerilerini geliştiririz.

İkinci Saat: 15 dakikalık sonuna kadar hak ettikleri ders arasından sonra ilk saatte uygulanan tüm çalışmalarımızı ikinici saatte de uyguluyoruz.

Üçüncü Saat: Son teneffüste, dersin işleyişinden dolayı enerjileri alınmış miniklerimize ilk ve ikinci saatte verdiğimiz programın %90’ı aktivitelerin yerleri değiştirilerek verildikten sonra kalan %10’luk dilimde onların İngilizcede ilerlemelerini sağladğımız “Yeni Çalışmaları” sunar ve evlerine göndeririz.

Haftanın üç günü aldıkları bu eğitim, aslında standart sistem ve yöntemlerde aldıkları 12 günlük eğitime eşdeğer olduğunu, çocuklarınızın rüyalarını İngilizce görmeye başladığını itiraf ettikten sonra sizler de izleyecek ve bu olaya bizzat şahit olacaksınız.

15 hafta sonunda İngilizcedeki önemli zaman kalıpların yanında çocuklarımız 726 İngilizce kelimeyi, doğru zaman ve doğru durumlarda kullanabilme yeteneği kazanacak, yaşıt ve arkadaşlarının yani gelecekteki rakiplerinin bir adım daha önüne çıkmalarının haklı gururunu yaşayacaklar.

Çocuklarımız “Rolling enrollment” kayıt sistemi sayesinde katılacağı sözlü seviye belirleme sınavının ardından kendi seviyesine uygun bir sınıfa zaman kaybetmeden hemen başlayabilir.

Callan for Kids İngilizce yaz okulu programımızı başarı ile bitiren öğrencilerimiz, Deren Koray International’ın 1989’dan beri, dünya başkenti New York ve Avrupa’nın başkenti Londra’da yürüttüğü dünya vatandaşlığı yaz okulu programlarına katılma hakkını da kazanmış olurlar. 2, 3 ve 4 haftalık periyodlar halinde sunduğumuz İngilizce yaz kamplarımızda öğrencilerimize yurtdışında unutulmaz bir yaz okulu deneyimi sunuyoruz. Anadili İngilizce olan öğretmen ve öğrencilerle İngilizce eğitimden müzikallere, Bilim Müzelerinden eğlence aktivitelerine kadar Türkiye’nin en kapsamlı eğitim ve aktivite içerikli programları gelecek yıl çocuklarımızla buluşuyor. Bu progranlarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye www.londranewyork.com web sayfası adresimizden ulaşabilirsiniz.

Siz de bu yaz tatilini çocuğunuzun geleceğine önemli bir yatırım yaparak değerlendirmek istiyorsanız, dünyaca ünlü Callan Metot ile çocuklarını tanıştırmaya davet ediyoruz.

Callan For Kids gücünü test etmesi için çocuklarımızı ilk saat ücretsiz ağırlıyoruz.

2019 Çocuklar İçin “Stage 1 ve 2” İngilizce Konuşma Yaz Kursu Takvimiz

11 Haziran – 1. Grup

18 Haziran – 2. Grup

25 Haziran – 3. Grup

Ek kontenjan ve daha hızlı özel ders opsiyonları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çocuklar için İngilizce Yaz Kursu Saatlerimiz : Çocuklarımızın yaz tatillerini erken kalkmadan değerlendirmeleri için İngilizce kurs saatlerimizi 14:00 – 17:00 arası uyguluyoruz.

İngilizce Kurs Ücret ve Ödeme Koşulları

Ortalama 6, maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Callan For Kids, Callan Method Organization marka ve patenti ile Türkiye’de sadece Deren Koray Yabancı Dil Kursları aracılığı ile verilmektedir.

Tanıtım ve internete özel %30 İndirimli fiyatlarımızdan hemen yararlabilirsiniz. 60 Saatlik eğitim programımız 1200 TL yerine, İngiltere’den özel olarak gelen orijinal kitap bedelleri de dahil sadece 840 TL’den başlayan fiyatlarla çocuklarınıza geleceğni hediye edin.

Çocuklar için yoğun İngilizce yaz kurslarına şimdi on-line başvuru yapabilirsiniz.

Program

İndirimli Peşin FiyatTaksitli Fiyat
Standart Yaz Programı
850 TL
945 TL
Yoğun Yaz Programı
Sorunuz
Sorunuz

Şimdi başvurun

Şimdi başvurun